Kontakt

Podane telefony służą wyłącznie do kontaktu w sprawach związanych z programem prewencyjnym
„Włącz bezpieczeństwo przy obróbce drewna”

  • OIP Białystok
    Waldemar Lenkiewicz
    tel: 85 678 57 06
    waldemar.lenkiewicz@bialystok.pip.gov.pl
    Tomasz Werdoni,
    tel: 85 688 57 60
    adres e-mail: tomasz.werdoni@bialystok.pip.gov.pl
  • OIP Bydgoszcz
    Roman Wzorek
    tel: 783 912 865
    adres e-mail: roman.wzorek@bydgoszcz.pip.gov.pl
  • OIP Gdańsk
    Edwin Lachowicz
    tel: 58 340 09 16
    adres e-mail: edwin.lachowicz@gdansk.pip.gov.pl
  • OIP Katowice
    Jarosław Krzystanek
    tel: 32 604 16 06
    adres e-mail: jaroslaw.krzystanek@katowice.pip.gov.pl
  • OIP Kielce
    Waldemar Zajączkowski
    tel: 502 671 069
    adres e-mail: waldemar.zajaczkowski@kielce.pip.gov.pl
  • OIP Kraków
    Ryszard Iwaniec
    tel: (12) 424 01 67
    adres e-mail: ryszard.iwaniec@krakow.pip.gov.pl
    Paweł Wieczorek
    tel: (12) 424 01 61
    adres e-mail: pawel.wieczorek@krakow.pip.gov.pl
  • OIP Lublin
    Krzysztof Sabarański
    tel: 81 537 11 38
    adres e-mail: krzysztof.sabaranski@lublin.pip.gov.pl
  • OIP Łódź
    Piotr Michalik
    tel: 42 635 12 05
    adres e-mail: piotr.michalik@lodz.pip.gov.pl
  • OIP Olsztyn
    Włodzimierz Łabanowski
    tel: (89) 524 13 05
    adres e-mail: wlodzimierz.labanowski@olsztyn.pip.gov.pl
    Jacek Żerański
    tel: (89) 524 13 21
    adres e-mail: jacek.zeranski@olsztyn.pip.gov.pl
  • OIP Opole
    Tomasz Kukurowski
    tel: 77 470 09 31
    adres e-mail: tomasz.kukurowski@opole.pip.gov.pl
  • OIP Poznań
    Grzegorz Kudliński
    adres e-mail: grzegorz.kudlinski@poznan.pip.gov.pl
    Grzegorz Stróżyk
    tel: 722 150 413
    adres e-mail: grzegorz.strozyk@poznan.pip.gov.pl
  • OIP Rzeszów
    Marek Gołaś
    tel: 17 717 20 23
    adres e-mail: marek.golas@rzeszow.pip.gov.pl
    Tadeusz Kłos
    tel: 17 717 20 36
    adres e-mail: tadeusz.klos@rzeszow.pip.gov.pl
  • OIP Szczecin
    Janusz Ignaczak
    tel: 665 430 248
    adres e-mail: janusz.ignaczak@szczecin.pip.gov.pl
    Piotr Wawruszczak
    tel: 538 425 683
    adres e-mail: piotr.wawruszczak@szczecin.pip.gov.pl
  • OIP Warszawa
    Andrzej Marczak
    tel: 604 480 982
    adres e-mail: andrzej.marczak@warszawa.pip.gov.pl
  • OIP Wrocław
    Agnieszka Czajkowska
    tel: 71 371 04 34
    adres e-mail: agnieszka.czajkowska@wroclaw.pip.gov.pl
    Barbara Serafinowska
    tel: 71 371 04 37
    adres e-mail: barbara.serafinowska@wroclaw.pip.gov.pl
    Radosław Śliwka
    tel: 74 865 10 37
    adres e-mail: radoslaw.sliwka@wroclaw.pip.gov.pl
  • OIP Zielona Góra
    Jerzy Łaboński
    tel: 68 451 39 20
    tel: 722 150 008
    adres e-mail: jerzy.labonski@zgora.pip.gov.pl
    Robert Walaszczyk
    tel: 68 451 39 29
    adres e-mail: robert.walaszczyk@zgora.pip.gov.pl

Koordynatorzy Centralni

Artur Sobota – Koordynator Kampanii
adres e-mail: artur.sobota@gip.pip.gov.pl

Maciej Sokołowski – Koordynator Programu Prewencyjnego
adres e-mail: maciej.sokolowski@gip.pip.gov.pl